Pożyczki Pod Zastaw Nieruchomości Bez BIK


Właściwie każdy może w pewnych sytuacjach trafić na okres po życiu, kiedy będzie pilnie potrzebował pieniędzy. Niestety, odrzucić w każdym momencie będzie można liczyć na wsparcie banku. Udzielają one kredytów niechętnie, wyjątkowo ludziom, który to nie są w nazbyt stabilnej sytuacji finansowej. Wiele takich osób zamieszkuje polską stolicę.

Jesteśmy do władzy 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Zawsze chętnie udzielamy wszelakich dodatkowych informacji oraz dajemy maksymalną dyskrecję. Operatorem Pożyczkomat. pl jest Friendly Finance. Z naszym bogatym doświadczeniem przy krajach skandynawskich i na rynkach Europy Środkowej, jesteśmy wstanie zapewnić doskonałą obsługę. Wybierz cyfrę dni i kwotę, jaką chcesz pożyczyć. Od razu stwierdzisz jaki jest koszt pożyczki. Nie ma żadnych niewidocznych opłat. Dla zaufanych klientów wykonaliśmy atrakcyjny program lojalnościowy. Należy spłacić pożyczkę na okres, a następnym razem będziesz mógł pożyczyć nawet 4000 PLN.

Na rzecz osób z negatywnym BIUREM INFORMACJI KREDYTOWEJ, zaległościami lub brakiem zdolności kredytowej. Nie weryfikujemy baz: BIK, BIG, itd., nie interesuje nas ZUS oraz US. PRZEZNACZENIE: dla spółek (już od pierwszego dnia istnienia), osób fizycznych natomiast także rolników! Na spłatę zadłużenia (kredyty, pożyczki, ZUS, US, windykacje komornicze oraz inne), inwestycje lub inny dowolny cel. AKCEPTOWANE TYPY NIERUCHOMOŚCI: (domy, mieszkania, gospodarstwa, nieruchomości komercyjne, działki ogólnobudowlane i rolne? inne spytaj doradcę) Pożyczki do 40-50% wartości nieruchomości. Okres odbywania się pożyczki 3, 6, 12 m-cy, z możliwością przedłużenia Brak opłat wstępnych i przygotowawczych. ZADZWOŃ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ!

Od 2012 roku realizujemy prywatne pożyczki hipoteczne z wpisem w wydział IV kw. kredyty cechuje to iż są z brakiem wymeldowania i bez przewłaszczenia. Jest to niezwykle bezpieczna forma dla pożyczkobiorców bowiem są dalej właścicielami nieruchomości. Oprocentowanie prywatnych pożyczek po zastaw domu/mieszania cechuje niskie oprocentowanie w wysokości 1, 5%, oraz to iż można uruchomoć równocześnie kredyt bankowy.
phylllisk pozyczka hipoteczna: Zadłużenie Pod Zastaw
Wyśmienitą sprawą jest weryfikacja aktów dostarczonych przez klienta, na podstawie analizy których może stanowić wydana decyzja przyznaniu kredyty pod zastaw nieruchomości albo pojazdu. Po uzyskaniu pozytywnej odpowiedzi, skontaktuje się z Państwem nasz konsultant, którego celem będzie uzgodnienie terminu, miejsca i godziny spotkania, oraz omówienie szczegółów odnośnie umowy notarialnej dotyczącej przekazania własności nieruchomości podspłaty pożyczki.