Prywatne Pożyczki Pod Zastaw Nieruchomości

PureVolume™ | We’re Listening To You
Pożyczka bez bik, którą proponujemy dla grono klientów to produkt całkowicie prywatny i pozabankowy. Opłacanie tego typu z pominięciem weryfikacji baz bankowych i dochodu klienta jest odmianą pożyczki, która jest możliwością dla kredytów hipotecznych, które udzielają banki.

Nasze pożyczki są dobre i nie posiadają ukrytych kosztów. Umowy są oczywiste i czytelne, na porozumieniu znajdziesz wszystkie dane swoje, przedmiotu i kosztów pożyczki jakie ponosisz w związku z udzieloną umową lombardową. Nasze umowy zawierane istnieją na okres do trzydzieści dni z możliwością prolongaty po spłaceniu kosztów poprzedniej umowy. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie przygotowując dla niego specjalną ofertę uwzględniającą czas na jaki pożyczka jest zawarta, wartość przedmiotu i oprocentowanie pożyczki lombardowej.

Do uzyskania pożyczki potrzebne będą dokumenty takie jak: dowód osobisty wnioskującego, odpis lub sygnatura z Księgi Wieczystej, akty notarialne lub inne dokumenty weryfikujące nabycie nieruchomości, wypisy spośród rejestru gruntów i wyrysy (nie starsze niż trzy miesiące), zdjęcia przedstawiające obszary gruntu. Dokumenty te możemy dostarczyć do firmy samemu lub też przesłać pocztą elektroniczną, jeżeli jest owo dostępna opcja.

Za pomocą doświadczeniu gromadzonemu od kliku lat jesteśmy w stanie zaproponować niezwykle dogodne warunki transakcji. Jeżeli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki przeznaczonej do realizacji własnych celów, proponowane przez nas rozwiązania stanowią w największym stopniu korzystną opcję. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tego typu usługi są nadzwyczaj popularne i realizowane na wszelkim kroku, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby odznaczać się z tłumu konkurencji i oferować pożyczki na dogodnych i zadowalających regułach. Mamy świadomość, że żywot układa różne, często zadziwiające scenariusze, dlatego też do każdego Klienta podchodzimy osobno.

Z Pożyczkomat. pl korzystam regularnie, bowiem w mojej pracy odrzucić mogę liczyć na solidny dochód. Kiedy potrzebuję kasy na kilka dni, by zapłacić czynsz, korzystam wraz z Pożyczkomat. pl. Wiem, iż wszystko pójdzie szybko i sprawnie. A co najbardziej ważne, to jest najzwyczajniej w świecie najtańsza pożyczka. Jednorazowa opłata rejestracyjna kosztuje 0, 01 PLN. Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 800 PLN; czas obowiązywania umowy 31 dni; oprocentowanie kredytu 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 214, 4 PLN; całkowita kwota do zapłaty 1014, 4 PLN; RRSO 1537. 4% (stan dzięki dzień 26. 11. 2014 r. ).