Lombard


Zabawiamy pod zastaw wszystko co prezentuje wartość handlową. Zastawem być może być złoto, sprzęt GOSPODARSTWA DOMOWEGO i RTV, elektronarzędzia, elektronika, telefon, samochód itp.

Pożyczka lub kredyt to dla wielu jedyna cenna do rozwiązania trudnych jak i również zawiłych sytuacji finansowych, które to przecież przytrafić się potrafią każdemu. Bardzo często również za najbardziej potrzebujące tego typu zastrzyku gotówki trzeba uznać osoby, których umiejętność kredytowa i pożyczkowa odrzucić wypadają najlepiej. Osoby takie próżno udają się według pomoc finansową do różnego rodzaju banków, które ze względu na rygorystyczne funkcje zazwyczaj negatywnie rozpatrują złożone wnioski kredytowej i pożyczkowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom grono klientów oraz chcąc dojść do tych z Ciebie, którzy nie mogą polegać na skorzystanie z wymienionego typu usług bankowych proponujemy kredyty i pożyczki wyjąwszy BIK.

Natomiast jeśli potrzebujesz pieniędzy, ale nie chcesz mówić w co, wtedy wnioskuj wzięcie pożyczki hipoteczną Dostaniesz gotówkę i wydasz ją na co chcesz. Przeznaczone w refinansowanie udokumentowanych kosztów celu mieszkaniowego poniesionych do 12 miesięcy wstecz licząc od daty złożenia wniosku kredytowego. Oddane na sfinansowanie trwałego wyposażenia mieszkania, np. mebli kuchennych na miarę wraz z wbudowanymi urządzeniami AGD, sauny, kominka, klimatyzacji, itp. Przeznaczone są dzięki sfinansowanie nieruchomości, które nadal nie zostały oddane do użytkowania lub wymagają zrealizowania pewnych prac budowlanych (remont, modernizacja nieruchomości).
IAMSport
Naszym priorytetem wydaje się bezpieczna pożyczka. Zdajemy samemu sprawę jak wielkim zaufaniem obdarzają nas Klienci. Po zamian oferujemy prostą i przejrzystą umowę notarialną, spisaną u notariusza. Bez „drobnego druczku” i niejasnych zapisów. Zapewniamy darmowe konsultacje w każdym etapie współpracy. Rozumiemy, że Klient potrzebuje okresu na dokładne przemyślenia oraz nie ponaglamy decyzji.

Wszystkie propozycji typu: pożyczki bez bik, pożyczki pozabankowe bez biurem informacji kredytowej, pożyczki na dowód bądź kredyt bez biku odrzucić przyniosły oczekiwanego rezultatu. Na ratunek takim osobom pozostawionym samym sobie wychodzi nasza firma, która to wśród wielu produktów ma także rozwiązania pozwalające w całkowite oddłużenie i rozwiązanie „na prostą”. Istnieje możliwość spłacenia innych udziałowców, Banków, Skok-ów oraz komorników oferowanymi przez nas pożyczkami.