Info Blog


Firma Largo GmbH powstała z rozumują, by pomagać osobom poszukującym alternatywnych źródeł finansowania. Naszym celem jest udzielanie wsparcia finansowego osobom, które spośród różnych przyczyn nie mają możliwość liczyć na pomoc banków i innych instytucji.

Jeśli hipoteka jest obciążona, najlepiej udać się do banku, w którym wzięty był wcześniejszy kredyt bądź też pożyczka, ewentualnie zostaje spłata instytucji obciążającej księgi wieczyste kredytem z nieznanego banku. Oczywiście ile wydaje się być to możliwe, bo ograniczeniem przy pożyczkach hipotecznych wydaje się relacja wartości kredytu do odwiedzenia ceny nieruchomości (LtV). Maks. LtV to zazwyczaj 50-80 proc. wartości nieruchomości.
iść
Pożyczka pod zastaw nieruchomości, jaką oferujemy przeznaczona może zostać przez odbiorców na dowolny cel. Najczęściej pojawiającym się celem w czasie wywiadów z osobami, które to skorzystały z oferty kredytów pozabankowego pod hipotekę będą: spłata egzekucji komorniczych, spłata wypowiedzianych kredytów bankowych, integracja kredytów i innych pożyczek prywatnych a także chwilówek, dofinansowanie działalności gospodarczej albo spłata zobowiązań wobec ZUS i Urzędu Skarbowego.

Jeśli Twoja nieruchomość nie ma założonej KW to szybko otrzymasz ofertę pomocy jej utworzenia od pożyczkodawcy pozabankowego. Może to stanowić nawet usługa bezpłatna ponieważ do czasu podpisania papierów klient jest często według prostu „rozpieszczany”. Na bazie nieruchomości znajdującej się w Gdańsku z KW numer GD1G/00258044/6 (numer ustalony w zarządzeniu Prezydenta Metropolie Gdańsk ) zobaczysz w jaki sposób ona wygląda i przy jaki sposób jest skonstruowana a na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości można wyszukać mienie nieruchome w rejestrze Elektronicznych Ksiąg Wieczystych (pod warunkiem posiadania numeru księgi).

Uwaga: jeżeli odnotowano zaległości po płatności czynszu konieczne wydaje się być przedstawienie zaświadczenia ich poziomie - sam fakt występowania zaległości nie dyskwalifikuje kontrahenta. Notatka: Przy realizacji pożyczki pod spodem zastaw gruntów rolnych wartość zabudowań mieszkalnych oraz gmachów gospodarczych nie jest brana u dołu uwagę. rzeczywiście janvest jest w porządku. Poczułem na osobistej skórze co to znaczy windykacja. Nie obyło się z brakiem nerwów ale ostatecznie dogadaliśmy się. Poszli na ustępstwa i na szczęście odrzucić straciłem mieszkania.