Konin


Przekieruj tutaj z obowiązującymi przepisami przed rozpoczęciem szkolenia, każdy kandydat na kierowcę musi odwiedzić Wydział Komunikacji w swoim Starostwie w celu utworzenia PROFILU KANDYDATA NA KIEROWCĘ (PKK). Nauka jazdy przebiega w spokojnej, życzliwej atmosferze dzięki czemu stres nie ogranicza postępów kursanta w przebiegu szkolenia. Super atmosfera, która w niej panuje sprawia, że nauka jest szybciej i lepiej przyswajalna!! Jeśli 2 razy błędnie odpowiesz na jakieś pytanie, to automatycznie zostanie zapisane w Trenerze, jako pytania do powtórki. W naszej ofercie przygotowujemy kierowców do egzaminu na kategorię D, autobusem AUTOSAN H 10-10. Jako jedyni w powiecie Chrzanowskim posiadamy autobus identyczny jak na egzaminie państwowym!
Dzięki naszej szkole nauki jazdy zdobędziesz upragnione prawo jazdy oraz poznasz przepisy ruchu drogowego, a znaki i szczecińskie skrzyżowania nie będą stanowić dla Ciebie tajemnic. Przyszły kursant udaje się do właściwego ze względu na miejsce zamieszkania Wydziału Komunikacji w celu uzyskania numeru identyfikującego profil kandydata na kierowcę. Niezaprzeczalnym atutem naszych Instruktorów jest ich umiejętność przeprowadzenia szkolenia w sposób bezstresowy.
Zapraszamy do zapisów na jazdy w ramach kursu oraz doszkalające na samochodzie Škoda Fabia). Gorąco polecam najlepszą instruktorkę panią MONIKĘ Nauka z taką instruktorką nauki jazdy to czysta przyjemność. Tutaj nauczysz się od najlepszych i wyjątkowo cierpliwych instruktorów prawidłowego zachowania się na drodze, bezpiecznej jazdy i odpowiedniego radzenia sobie ze stresem.
Znajduje się na terenie przyległym do stadionu POGONI SZCZECIN przy ul. Emila Karłowicza. Poza nowoczesnymi salami wykładowymi oraz placem manewrowym, posiadamy symulator nauki jazdy. Natomiast jazdy zdalam za pierwszym i to zawdzieczam ktora bardziej wierzyla we mnie sama that is niz, Malgosi. Nasza vehicle szkoła to jeden z najchętniej wybieranych ośrodków szkoleniowych dla kierowców na terenie miasta Poznań.
Gdybym jeszcze raz miała wybrać szkołę nauki jazdy to z pewnością wybrałabym OSK Style. Najlepsza szkoła nauki jazdy w Szczecinie I-w Nowogardzie to F-1, dokładamy do tego wszelkich starań i jest to nasze slogan i wyzwanie. Centrum nauka jazdy działa od 2009 roku, Jakość realizowanych przez nasz szkoleń potwierdzają certyfikaty - Akredytacja Kuratora Oświaty, Certyfikat ISO i TREMENDOUS OSK.