Makart Ośrodek Szkolenia Kierowców


Nieodzownym elementem każdej kariery zawodowej jako kierowca jest kwalifikacja wstępna. Zajmujemy się również innymi szkoleniami zawodowymi takimi jak: kursy kierowców wózków widłowych. Od 1994 roku staliśmy się wiodącym ośrodkiem szkolącym najwięcej kandydatów na kierowców. Nauka jazdy bez względu na to czy to Poznań czy inne miasto powinna być prowadzona zgodnie z planem nauczania a przede wszystkim w oparciu kryteria oceny na egzaminie na prawo jazdy.
Ośrodek prowadzi również szkolenia dla kierowców zawodowych: szkolenia okresowe, kwalifikację wstępną, kwalifikację wstępną przyspieszoną, kwalifikację wstępną uzupełniającą, kwalifikację wstępną uzupełniającą przyspieszoną. Przy rozwiązywaniu testów na prawo jazdy możesz zaznaczać wybrane pytania jako trudne i wrócić do nich w wolnej chwili. Ośrodek nasz cieszy się bardzo dobrymi wynikami w zdawaniu egzaminów oraz sprawnością i terminowością obsługi kursantów.
Z roku na rok rozwijamy standardy działań zarówno edukacyjnych jak i organizacyjnych. Bardzo miła atmosfera na wykładach oraz jazdach i profesjonalnie podejście do każdej sprawy. T, którzy dzięki nam szybko i sprawnie osiągnęli wysoki poziom umiejętności oraz zdali egzamin państwowy na prawo jazdy.Sprawimy że jazdy i zajęcia teoretyczne nie będą dla ciebie tylko przykrym obowiązkiem alcohol czymś t czym się uczestniczy z przyjemnością.
Posiadając już numer PKK zgłosić się do Konin Cioch i zapisać się na kurs prawa jazdy. Na każdy kurs prawa jazdy możesz zapisać się 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku. Niestety to moja pierwsza (i całe szczęście ostatnia szkoła jazdy n Krakowie), więc porównania dużego nie mam. Tym bardziej, że jest to praktycznie szkoła jazdy w centrum Krakowa ul. Karmelicka, obok przystanku (po środku Karmelickiej), więc jest możliwość dojazdu z każdego zakątka Krakowa.
Szkolenia praktyczne odbywają się w samochodach Toyota Yaris 1.33 vvt I z sześciostopniową skrzynią biegów. Zatem jeśli nauka jazdy Kraków to tylko ośrodek szkolenia kierowców Quattro na Karmelickiej. Teoria w domu to w pełni mobilne rozwiązanie z teorii na prawo jazdy właśnie dla Ciebie - gdziekolwiek jesteś, ucz się wszędzie i zdaj egzamin teoretyczny t 2017 na wymarzone prawko.