Sklep I Serwis Komputerowy SuperKOM

Obsluguje wszystkie popularne formaty plików, w tym JPEG, TIFF, BMP, PNG, GIFF itp. Raporty z odzyskiwania danych (. dzienniki i sumy kontrolne odzyskanych plików, lista). Aplikacja poinformuje również zablokowaniu możliwości wprowadzania danych do lokalnej bazy danych do czasu rozpatrzenia wniosku odzyskanie bazy danych. Jednocześnie, niezależnie od wszystkiego i na wszelki wypadek, zawsze warto regularnie kopiować ważne dla nas pliki z dysku twardego na przenośną pamięć!

Oprogramowanie pozwala także na przywracanie danych ze środowisk wirtualnych (opcja dostępna w wersji Enterprise). W większości przypadków możliwe jest odzyskanie danych (przynajmniej części z nich). Umożliwia ono jedynie dostęp do tej partycji w celu odzyskania danych (przynajmniej tak długo, jak pliki nie ulegną zniszczeniu).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Spy Shop wprowadził do swojej oferty usługę odzyskiwania danych. Należy pamiętać, że formatowanie, czy usuwanie plików poprzez komendę delete nie oznacza trwałego skasowania danych. Jeśli nie, szybka aktualizacja pozwoli Ci na odzyskanie skasowanych plików i ponowne ich używanie.

Tym samym klienci firmy INFORMATION Lab mogą liczyć na efektywne odzyskiwanie danych utraconych zarówno poprzez ich nieopatrzne usunięcie, jak i w wyniku fizycznego uszkodzenia urządzenia. Przywracanie plików multimediów: Dzięki tej funkcji możesz łatwo stworzyć kopie zapasowe filmów, zdjęć i plików audio na karcie SD Android, a następnie zapisać je na dysku komputera.Pozwala odnaleźć partycję dysku (nawet jeśli tablica partycji została zniszczona) oraz odbudować tablicę partycji. Przez proces odzyskiwania danych użytkownik jest przeprowadzany z pomocą wirtualnego asystenta. Stellar Phoenix Mac Data Restoration : odzyskiwanie danych w Mac'u, strona i program dostępne w języku angielskim.