Program Do Odzyskiwania Danych I Naprawy Dysków

Tylko wtedy, gdy zlecający nie odstąpi od usługi w trakcie trwania, lub brak możliwości odtworzenia jakichkolwiek danych (tryb techniczny). Do odzyskiwania utraconych danych z dysków, pendrive'ów, kart pamięci oraz nośników ZIP. Zainstaluj program, a następnie przejdź do Moduł, Prywatność / Ochrona, Odzyskiwanie plików. odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego partycji i sektorów dysku oraz umożliwia naprawę uszkodzeń MBR, UNCOOKED i MFT.

Pozwala odnaleźć partycję dysku (nawet jeśli tablica partycji została zniszczona) oraz odbudować tablicę partycji. Przez proces odzyskiwania danych użytkownik jest przeprowadzany z pomocą wirtualnego asystenta. Stellar Phoenix Mac Knowledge Recovery : odzyskiwanie danych w Mac'u, strona i program dostępne w języku angielskim.Pozwala na odzyskanie skasowanych lub utraconych partycji w systemie, a następnie zamontowanie tylko do odczytu, aby skopiować dane do innego nośnika (prędkość ograniczona do 512 KB/s w wersji darmowej). Odzyskiwanie dysków, kart pamięci, USB, RAIDRecover My Files jest prosty w obsłudze i szybki w działaniu.


Do odzyskiwania utraconych danych z dysków, pendrive'ów, kart pamięci oraz nośników ZIP. Zainstaluj program, a następnie przejdź do Moduł, Prywatność / Ochrona, Odzyskiwanie plików. Posiada edytor tablicy partycji i sektorów dysku oraz umożliwia naprawę uszkodzeń MBR, RAW i MFT.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Spy Shop wprowadził do swojej oferty usługę odzyskiwania danych. Należy pamiętać, że formatowanie, czy usuwanie plików poprzez komendę delete nie oznacza trwałego skasowania danych. Jeśli nie, szybka aktualizacja pozwoli Ci na odzyskanie skasowanych plików i ponowne ich używanie.

Сontroller - Regulator obwodów, zazwyczaj na płycie elektroniki, który zapewnia kontrolę napędu na dysku twardym, w tym poruszanie głowicy i odczytywanie/zapisywanie danych. W takiej sytuacji warto zgłosić się do nas, by naprawić uszkodzony dysk bez obaw utratę danych.