PRYWATNE Pożyczki Pod Zastaw


Już w tej chwili wypada powiedzieć, że w minionym okresie duże zamieszanie na polskim rynku propozycji pożyczkowych dokonała wiadomość wzroście famy prywatnych pożyczek. Prymat po statystykach prowadzi pożyczka pod spodem zastaw nieruchomości. Specjaliści wskazują na okoliczność, że coraz szersza grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zobowiązań poza układem bankowym.

Możemy też śmiało komunikować, że takie zagadnienia, jakim sposobem pozabankowe pożyczki bez BIUREM INFORMACJI KREDYTOWEJ nie mają przed naszym biurem żadnych tajemnic. Dzięki wstecz jesteśmy wstanie zaoferować każdej osobie Klientowi produkt finansowy pozabankowy, który będzie współgrał z jego potrzebami, oczekiwaniami jak i również możliwościami. Nasi klienci, którzy odrzucić mogą uzyskać pożyczki hipotecznej bankowej ze względu na złą historię kredytową uzyskują pożyczkę pod zastaw posiadłości wypłacaną z naszych zasobów lub w zależności od czasu kwoty z grupy udziałowców, z którymi ściśle współpracujemy.

Sytuacja na rynku nieruchomości jest wciąż niestabilna, ceny mieszkań wciąż tanieją, stąd decyzja refinansowaniu dotyczy nieruchomości, których zadłużenie nie przekracza 40% ceny. Prywatny inwestor chce przy ten sposób zabezpieczyć pożyczone nakłady finansowe, a jednocześnie potrzebuje pomóc osobom ubiegającym się refinansowanie. Refinansowanie pożyczki prywatnej pod zabezpieczenie nieruchomości to wyjście naprzeciw osobom, w których życiu powstały sytuacje uniemożliwiające spłatę dotychczas zaciągniętych deklaracji.

W sytuacji braku spłaty pożyczki bądź przedłużenia do niej na kolejny termin, w jaki sposób również braku jakiegokolwiek kontaktu telefonicznego ze strony Pożyczkobiorcy, zastawione przedmioty zgodnie z umową przechodzą na własność Lombard „ARTAR”. Po upływie 3 dni, jeżeli strony nie zaakceptować dojdą do porozumienia, Lombard „ARTAR” wystawia przeterminowane zastawy do sprzedaży. Wszelkie roszczenia pomiędzy Pożyczkobiorcą, a Lombardem „ARTAR” zarówno w sprawie pożyczki jak i zastawu wygasają.

Trudna sprawa finansowa zmusza Cię do odwiedzenia szybkiego zdobycia gotówki? Odrzucić możesz liczyć na kredyt w banku ani po innej instytucji finansowej? twoja rodzina lub znajomi również nie mogą pomóc? Jeżeli posiadasz mieszkanie własnościowe bądź spółdzielcze, dom, gospodarstwo rolne, działkę budowlaną przestań się zamartwiać. Skorzystaj z pozabankowej pożyczki pod zastaw posiadłości Nie musisz być okazicielem nieruchomości!!! Przedmiotem zabezpieczenia kredyty może być także nieruchomość rodziny, a nawet jednostki trzeciej. Więcej informacji o autorze