تابلو سازی

تابلو سازی

شركت آريو تابلو نماي پاسارگاد در سال 1381 فعاليت خود را در زمينه تابلو سازي و نماي ساختمان آغاز نمود.

اين شركت با بهره گيري از دانش مهندسي و تجربه عـملي نيروهاي متــخصص در بحث فني و اجرايــي در بيــش از يك دهه فعاليت توانـسته است رزومه چشمگيري در زميـنه همكاري با كمپاني هاي آلوبــاند USA، آلوتايل، آلـكوباند، پرميوم بــاند و هيونداي ... را آغاز نمــــايد. هم اكنون اين شركت با بيش از 200 مشتري ثابت و فــعال به يـــكي از بزرگـترين شركت هاي تابلوسازي و اجراي نماي ساختمان در كشور بدل گرديده است. شركت تابلو سازي پاسارگاد تا به حال با مجموعه هاي بزرگي از قبيل بانك ها ، مراكز اداري ، تجـــاري و ارگانها همكاري و قراردادهايي را به ثبت رسانده كه تمامي قراردادها در رزومه شركت موجود مي باشد و تــصاوير پروژه دراختيار تمامي مشـتريان و مراكز بازرسـي و سنجشي در كشـــــور قرار داده شده است تا بتوانــــيم اعتماد شما مشـــــتريان عــــــزيز را جلب نماييم.

از افتخارات شركت آريو پاسارگاد دريافت لوح تقدير از دبير كل اجلاس صنايع ملي ايران به جهت حسن انجام فعاليت و نوآوري در زمينه تابلو سازي و كسب رتبه نخست سال 95 كشور مي باشد.

شركت آريو پاسارگاد به عنوان يكي از اولين سازنده هاي تابلو چلنيوم با سابقه اي طولاني تجارب گسترده اي در زمينه ساخت حروف چلنيوم را دار مي باشد كه در رزومه اين شركت موجود است. رضايت اكثريت مشتريان از كيفيت و قيمت تابلو چلنيوم اين شركت نشان دهنده حركت به جلوي اين شركت دارد كه اميد است .


لبه چلنيوم هاي اصلي ضخيم ميباشد و حروف ساخته شده بعد از ساخت از استحكام خوبي برخوردار ميشود مخصوصا حروف هاي درشت و بزرگ ، به همين دليل است كه تابلوسازهاي با تجربه براي ساخت حروف بزرگ از لبه هاي اصلي استفاده مي نمايند. رنگ لبه هاي چلنيوم اصلي در برابر نور آفتاب و تغييرات جوي در طي ساليان ثابت بوده و تغيير رنگ نداده و هميشه براق خواهد بود. ولي لبه هاي چيني نازك ميباشد و اين نازكي در بعضي از مارك ها به حدي ميباشد كه با كوچكترين فشار تغيير حالت ميدهند و يا سوراخ ميشوند، در عوض براي سازنده حروف، كار كردن با آن بسيار آسان ميباشدواز اين لبه ها براي ساخت حروف هاي كوچك ميتوان استفاده كرد