نرده هاي آلومينيومی

نرده هاي آلومينيومی

نرده هاي آلومينيومی نرده هاي جديدي است كه جديدا در اروپا جايگزين و آهني شده است. نرده هاي آلومينيومي نيازي به آبكاري ندارند. آلومينيوم به صورت شمش توليد شده و سپس به صورت استوانه يا بيلت در مي آيد و در دماي چهارصد درجه سانتي گراد قابل انعطاف و نرم مي شود. اين محصول توسط دستگاه پرس اكستروژن تزريق شده و توسط قالب هاي مختلف به اشكال گوناگون درآمده و در ابعاد شش متري برش مي شود. سپس منيزيوم آن داخل كوره حرارتي يا اج شده مي سوزد و به پروفيل سخت تبديل مي گردد. يكي از مزاياي نرده آلومينيومی، ماندگاري و دوام اين محصول به ويژه در مناطق مرطوب است. همچنين نرده هاي آلومينيومي نيازي به جوشكاري و رنگ كاري يا ندارند. در نصب اين نرده ها به جاي پيچ متري از بلت بيست براي پايه ها استفاده مي شود.

 

لوور آلومینیومی نسل جدیدی از نورگیرها است و بسیار مورد توجه مصرف کنندگان از جمله طراحان پروژه های ساختمانی قرار گرفته است. این سیستم بسیار ساده و مقرون به صرفه است. همچنین امکان نصب مستقیم بر روی انواع سیستم های شیشه ای ، ورق کامپوزیت و هر نوع نمای دیگر را دارد.

ابعاد لوور آلومینیومی معمولا به شکل مربع ، مستطیل یا دوکی آماده میشود و با نبشی آلومینیومی بروی زیر سازی فلزی نصب میگردد.