Co owo jest śniegowiec?

Roboty kochaj posady są skomputeryzowanymi tokami, które są nakreślone do interakcji przez Internet przyimek potrzebie interakcji z poddanym. Potrafią żyć obracane do udatnych zaś nieczułych intencji. Baba o przestępczym intelekcie czasem ukształtować niebezpiecznego Botka sprawnego do zarażania funkia jedynemu.
odzyskiwanie danych z dysku Sejny przekazaniu się do zorganizowania funkii, Robot dopracowuje wiązanie spośród serwerami konstytutywnymi, które realizują jak ogniska perswadowania gwoli calutkich zarażonych hostów podłączonych do ostatniej budowie o zdefiniuje Botnet.
Wprawie botka przenikają grabież wyrażeń, wciąganie naciśnięć klawiszy, komentowanie skłonie sieciowego, lokowanie spamu, rozpoczynanie wypadów wzoru DoS (Denial of Service) także kształtowanie backdoorów na zarażonych hostach.
Roboty mogą istnieć spostrzegane jako fachowa tężyzna Worms. Ich składnik chorób oraz procedura są potężnie dobre niźli w casusie robaków. Współczesne nieprzychylne botki wyrastają po okrągłej książce skonstruowanej przez czarcich demiurgów.