Co sądzicie o granie w batalii komputerowe?

Witajcie!

Co sądzicie o granie w wojny komputerowe? Jest owe użyteczne, czy dość nadaje się lecz do zabijania naszego cennego czasu? Azali można czegoś plastycznego nauczyć się z tego typu gier jak Counter-Strike? Oczywiście chyba jederman lubi sobie pobrząkać w coś gwoli rozluźnienia od czasu do czasu. Które macie podejście co więcej? Czy uważacie, iż to strata terminu, czy czasem można, a nawet trzeba dać się ponieść chwili relaksu zapominając o całym NLP i reszcie otoczenia na godzinkę, bądź dwie?

Spolszczenia do gier znajdziecie tutaj http://pl.hackettgame.com

Otwórz się na świat a zauważ, co ciebie fascynuje i co chciałbyś zacząć czynić. Kiedy masz swe pasje, granie na kompie staje się zwyczajną stratą okresu.

Ja przestałem rąbać w momencie obejrzenia III części gwiezdnych bitw. Spodobały mi się efekty specjalne zaś wpadłem na myśl, żeby nauczyć się sobie robić takie. Natomiast czas, który już spędzałem na graniu, teraz poświęcałem na latanie z kamerą, naukę programów graficznych, żeby zrobić niejaką walkę na świetlne miecze i ze strzelającymi ze jakichkolwiek stron droidami.

Jest to zależne w jakie wojny komputerowe. Niemniej wszystka każe trenować konkretną umiejętność. Strzelanki - refleks, bystrość, sztuka etc. Gry przygodowe - zmysł dedukcji i obserwacji. Owo umiejętności, które mają prawo przydać się niezależnie od kontekstem gier.

Bez ryzyka, że warto.

Nie pamiętam już dogłębnie, ale kiedyś przeprowadzono badania na figurach nie grających natomiast grających w potyczki komputerowe. I co sie okazało, ludzie grające szybciej odkrywały wskazany przedmiot w pokoju. Wniosek - większa spostrzegawczość. (Badania badaniami; p)

Przez wzgląd gierkom poznawałem oraz j. angielski ( Jak nie wytrzymało spolszczenia, to należy było się wsłuchiwać i wczytywać, by mniej wiecej wiedziec o co w tym miejscu chodzi. ) Poznałem wiele słówek tudzież zwrotów. (w szkole nie za szybko zapoznasz sie ze słówkiem - wymiana, hehe)

I w końu, dzięki graniu (a w którymś momencie zrozumiałem, jak już ewidentnie przesadałem z czasem grania), że jednak jest świat poza grami: )/> /> Fajnie się znajduje się obudzić. Więc o ile granie w gierki nie stoi na pierwszym miejscu oraz nie zajmuje pełne dni to jest ok. Choć wybór widnieje zawsze Twój. Owe może być takie małe hobby, choć ale jest tyle pozostałych możliwości..

Hiurge, mnie się wydaje, iż po prostu starasz sie znaleźć pozytywne skutki dla czegoś co same w samemu jest zwyczajną stratą czasu. Umiejetność współpracy? Nazwiązywanie kontaktów? Tożsama 'strategia' sprowadza się to paru projektów czy też wzorów, jako że każdy w obsłudze ma juz akonto przydzieloną role za pomocą swoją profesje (nie grałem zbyt dużo w wow, ale wiem jak to wyglada w grach wariantu mmorpg/fps). Nawiązywanie kontaktów elektrycznych.. to chyba jakaś ironia? Nie wiem czyli ogladales w tv wywiady ze znajomymi graczami czy informatykami. Ciężko im ani w ząb poprawne zdanie dostarczyć. Zresztą czy schemat takiego komputerowego nerda to nie istnieje właśnie brak urody/nieśmiałośc/brak dziewczyny etc? Dostępnie sie nawiazuje dotyk w ogóle przez internet, jako że masz poczucie anonimowości i wolności, aliści rozmowa tekstowa (czyli słowa same w sobie) to w praktyce 7% porozumiewania się interpersonalnej (jak niedawno slyszałem), prawie pół, czyli ok. 38% to ton osądu, 55% to aczkolwiek gestykulacja. Rozmawiajac duzo przez internet wrecz zapomina sie jak sie normalnie rozmawia..

Hardość z osiągnieć - hm - podobno dla osób które naprawde nie wiele przenigdy dokonały (bez obrazy), ale jaką musi wartość twoja figura w ogóle? Istnieje osobiście gdzieś na serwie w korei nordowej, a jedyna postać która ją naprawde podziwia i adoruje jesteś ty osobiście. 0 procent praktycznego pożytku tak naprawde.

Przyznam tylko iż granie w batalii online to włości okazja to podszkolenia angielskiego. Wiekszość wychowankiem w szkołach gdy zauważyłem którzy najprzyjemniej umieją angielski owo właśnie (nałogowi) gracze. Ale za którą cene..

To co chce powiedzieć owo nie jest owe że granie owo jakaś zbronia. Jednak nie należy starać się w niej jakichś pozytywnych cech, usprawiedliwień tudziez powodów w celu których nadmierne granie jest OK..

Wniosek: wszystko jest rentowne w odpowiedniej liczbie. Masz zainteresowania? Urządzasz się? Więc wolne w ciągu dnia zdołasz w mniejszej względnie większej części poświecić na gry komputerowe, czy na jakiemuś tego-typu rozrywke.