Co sądzicie o granie w walki komputerowe?

Witajcie!

Co sądzicie o granie w walki komputerowe? Jest owe użyteczne, czy właściwie nadaje się ale wręcz do zabijania naszego cennego czasu? Azaliż można czegoś badawczego nauczyć się z tego typu gier jak Counter-Strike? Oczywiście chyba ktokolwiek lubi sobie pobrzdąkać w coś na rzecz rozluźnienia od czasu do czasu. Które macie podejście dodatkowo? Czy uważacie, iż to strata okresu, czy czasem można, a nawet trzeba pogrążyć się chwili relaksu zapominając o całym NLP i reszcie otoczenia na godzinkę, bądź dwie?

Otwórz się na świat a zauważ, co ciebie fascynuje i co chciałbyś zacząć działać. Kiedy masz własne pasje, granie na kompie staje się zwyczajną stratą terminu.

Spolszczenie i najlepsze gry komputerowe

Ja przestałem rżnąć w momencie obejrzenia III części gwiezdnych bitew. Spodobały mi się efekty specjalne tudzież wpadłem na impuls, żeby nauczyć się sobie robić takie. A czas, który poprzednio spędzałem na graniu, teraz poświęcałem na latanie z kamerą, naukę programów graficznych, żeby zrobić niejaką walkę na świetlne miecze i ze strzelającymi ze jakichkolwiek stron droidami.

Jest to zależne w jakie potyczki komputerowe. Niemniej wszelka każe trenować którąś umiejętność. Strzelanki - refleks, bystrość, rzemiosło etc. Gry przygodowe - zmysł dedukcji i obserwacji. Owo umiejętności, które są w stanie przydać się niezależnie od kontekstem gier.

Mocno, że warto.

Nie pamiętam już detalicznie, ale kiedyś przeprowadzono badania na osobnikach nie grających zaś grających w wojny komputerowe. I co sie okazało, człowieka grające szybciej znajdowały wskazany przedmiot w pokoju. Wniosek - większa spostrzegawczość. (Badania badaniami; p)

Wskutek gierkom poznawałem i j. angielski ( Jak nie trwało spolszczenia, to powinno się było się wsłuchiwać i wczytywać, iżby mniej wiecej wiedziec o co w tamtym miejscu chodzi. ) Poznałem wiele słówek oraz zwrotów. (w szkole nie za migiem zapoznasz sie ze słówkiem - wynagrodzenie w naturze, hehe)

I w końu, dzięki graniu (a w jakimś momencie zrozumiałem, podczas gdy już ewidentnie przesadałem z czasem grania), że jednak funkcjonuje świat poza grami: )/> /> Fajnie się istnieje obudzić. Więc pod warunkiem granie w gierki nie stoi na pierwszym miejscu tudzież nie zajmuje najedzone dni to jest ok. Choć wybór istnieje zawsze Twój. Owe może być takie tycie hobby, choć jednak jest tyle odmiennych możliwości..

Hiurge, mnie się wydaje, iż po prostu starasz sie znaleźć pozytywne przyczyny dla czegoś co same w samemu jest zwyczajną stratą czasu. Umiejetność współpracy? Nazwiązywanie kontaktów? Całkowita 'strategia' sprowadza się to paru projektów czy też wzorów, gdyż każdy w kadrze ma juz awansem przydzieloną role za pośrednictwem swoją profesje (nie grałem zbyt dużo w wow, ale wiem jak to wyglada w grach modelu mmorpg/fps). Nawiązywanie kontaktów elektronicznych.. to chyba jakaś ironia? Nie wiem bądź ogladales w tv wywiady ze znajomymi graczami czy informatykami. Ciężko im nic a nic poprawne zdanie ładować. Zresztą czy klisza takiego komputerowego nerda to nie istnieje właśnie brak urody/nieśmiałośc/brak dziewczyny etc? Bez trudu sie nawiazuje kontakt elektryczny w ogóle przez internet, jako że masz poczucie anonimowości i wolności, jednakowoż rozmowa tekstowa (czyli słowa same w sobie) to w praktyce 7% porozumiewania się interpersonalnej (jak ostatnimi czasy slyszałem), prawie połówka, czyli ok. 38% to ton trybunału, 55% to acz gestykulacja. Rozmawiajac duzo przez internet wrecz zapomina sie jak sie normalnie rozmawia..

Honor z osiągnieć - hm - jak mówią dla osób które naprawde nie wiele w żadnym wypadku dokonały (bez obrazy), ale jaką posiada wartość twoja kreacja w ogóle? Istnieje osobiście gdzieś na serwie w korei nordowej, a jedyna indywiduum która ją naprawde podziwia i adoruje jesteś ty tenże. 0 procent praktycznego pożytku tak naprawde.

Przyznam tylko iż granie w wojny online to przyjazna okazja to podszkolenia angielskiego. Wiekszość podopiecznym w szkołach gdy zauważyłem którzy najakuratniej umieją angielski owe właśnie (nałogowi) gracze. Ale za którą cene..

To co chce powiedzieć owo nie jest owo że granie owe jakaś zbronia. Aliści nie należy starać się w niej jakichś pozytywnych cech, usprawiedliwień tudziez powodów gwoli których nadmierne odgrywanie jest OK..

Morał: wszystko jest opłacalne w odpowiedniej liczebności. Masz zainteresowania? Organizujesz się? Więc wolne w ciągu dnia zdołasz w mniejszej bądź większej części poświecić na gry komputerowe, czy na jacyś tego-typu rozrywke.