Nurs Lokman Hekim

Nurs Lokman Hekim;  Türkiye'nin görünmeyen büyük zenginlik kaynağı olan, doğal ortamda yetişen, her yıl dağlarda yok olup giden şifalı bitkileri Dünya Standatlarında işleyerek tüketiciye kaliteyi sunmaktadır. Bu sayede istihdam yaratarak ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Kalitesi tüketicinin gösterciği teveccühle tescil edilmiş Nurs Lokman Hekim her geçen gün büyüyerek değerli tüketicilerimizin güveni ile sektöründe önemli bir marka olmuştur. Nurs kalitesi "Tüketici Kalite Ödülü" ve "Avrupa Birliği Kalite Ödülü" alarak bir kez daha tescil edilmiştir.

1990 yılında kurulan Nurs Lokman Hekim Şifalı Bitkiler Merkezi; Sağlık bakanlığından ve mülkü sağlık kurumlarından onaylı izin belgesi; İSO kalite belgeleri, Helallik belgeleri ve GMP belgeleri ile üretim ve dağıtım yapmaktadır. İnsan sağlığına ve hijyene önem veren uzman ekibi ve deneyimli personeli ile Türkiye geneli Toptan ve Perakende satış yapmaktadır. nurs ürünleri bayilik sistemi ile kaliteli bitki marketlerde ve yetkili online mağazalarda satılmaktadır.