Karadayı 97.Bölüm izle

Karadayı 97.Bölüm izle

Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in baş rollerini paylaştığı dizi Karadayı'nın 97. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi yeni bölümüyle 9 Şubat Pazartesi ekranlarda...

Yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanan Karadayı'nı yepyeni 2 fragmanı yayınlandı. Karadayı dizisinin yeni bölümünde bu hafta hem dram hem de aksiyon var. Turgut'un elini kolunu sallayarak çıkması Mahir'in kanına dokunmuştur. Kuralına uygun bir şekilde gerçekleri ispatlayamayacağına emin olmuştur. Feride'nin uyarılarını dinlemeye ne sabrı ne de gücü kalmıştır. Ne olursa olsun Turgut'a gerçekleri itiraf ettirmeye kararlıdır. Elinde silahla Turgut'un kapısına dayanır. Mahir, Turgut'u konuşturabilecek midir?

Turgut, Mahir'i çok iyi tanımaktadır ve bir adım önde olmak için ince bir plan yapmıştır. Belgin de ona yardım edecektir. Turgut ve Belgin planlarını gerçekleştirebilecek midir?

Mahir'i her taraftan sıkıştırıp can evinden vurmaya kararlı olan Turgut'un başka bir planı daha vardır. Belgin'in Kütük Nail'i ikna etmesini sağlamıştır. Nail Nazif'le ilgili planlarını gerçekleştirebilecek midir?