Bezsprzecznie zauważyliście, że w ostatnim czasie na niebie ukazuje się coraz dłużej dronów.

Ani chybi zauważyliście, że ostatnio na niebie ukazuje się coraz dłużej dronów. Niestety wyposażenia te wciąż dochodzą zbyt wysoki sufit cenowy dla mnogości użytkowników. Nowe maluch firmy DJI musi zamiar to dokonać zmiany.

Wczorajsza premiera DJI Inspire 1 dokonała spore zamieszanie między filmowców, fotografów natomiast wszystkich osób zajętych tematyką dronów użytkowych. Wszystko to z wykorzystaniem stosunku ceny aż do możliwości oferowanych przy użyciu drona.

Dron puścił dodatkowo wyposażony w kamerę na spodzie dająca podgląd pułapu urządzenia, a także jego stagnację bez konieczności spojenia się z satelitami GPS. To fortel niesie ze sobą więcej korzyści. Program drona umożliwia streaming obrazu w form 720p jednocześnie na 2 urządzenia ruchome. Dzięki temu dronem mają możliwość operować na trafienie 2 osoby - pilot i telefonista kamery. Za tę funkcję bedziemy musieli jednak zapłacić indywidualnie.

Sam mechanizm fruwający został wyposażony w system ułatwiający początek i lądowanie, i umożliwiający podążanie zbyt osobą sterującą. Dron posiada także platforma kontroli lotu ułatwiający pracę w pokrzyżowanych pomieszczeniach.

dron

Zasięg wykonywania urządzenia to plus minus 2km, a akumulatory o pojemności 4500mAh pozwolą na osiemnastego minut lotu. Znajduje się, ze to malutko, ale z pewnością dosyć tego na zarejestrowanie pozytywnego materiału. Istnieje również możliwość kupienia drona w opcji spośród akumulatorem o kubatury 5700mAh, który bez wątpienia wydłuży czas zostawiania urządzenia w powietrzu.

Opcjonalnie możemy dokupić urządzenie oferujące straming live w form 1080p. Warto również nadmienić, że sama kamera jest demontowalna dzięki czemu nadal będzie można ją zastąpić bardziej wprawnym modułem.

Cena wyekwipowania w opcji skostniałej to 2, 889 $. Za formuła z dwoma kontrolerami dopłacimy dodatkowo pięćset $. Polskiej pańszczyzny na razie nie możemy.