Bezsprzecznie zauważyliście, że ostatnio na niebie ukazuje się coraz sporzej dronów.

Ani chybi zauważyliście, że ostatnio na niebie ukazuje się coraz sporzej dronów. Niestety wyekwipowania te wciąż dobiegają zbyt wysoki sklepienie cenowy dla mnogości użytkowników. Nowe członek rodu firmy DJI musi zamiar to przekształcić.

Wczorajsza premiera DJI Inspire 1 przygotowała spore zamieszanie pośród filmowców, fotografów zaś wszystkich osób zaintrygowanych tematyką dronów użytkowych. Wszystko to z wykorzystaniem stosunku ceny aż do możliwości oferowanych dzięki drona.

Dron puścił dodatkowo wyposażony w kamerę na spodzie gwarantująca podgląd pułapu umeblowania, a także jego stagnację bez konieczności skojarzenia się z satelitami GPS. To fortel niesie ze sobą więcej korzyści. Aplikacja drona umożliwia streaming obrazu w form 720p jednocześnie na 2 urządzenia ruchome. Dzięki temu dronem mają możliwość operować na niepowodzenie 2 osoby - pilot i telefonista kamery. Za tę funkcję bedziemy musieli jednak zapłacić samodzielnie.

Sam mechanizm fruwający został wyposażony w system ułatwiający początek i lądowanie, i umożliwiający podążanie wewnątrz osobą sterującą. Dron posiada także organizm kontroli lotu ułatwiający pracę w pokrzyżowanych pomieszczeniach.

dron

Zasięg sprawiania urządzenia to mniej więcej 2km, a akumulatory o pojemności 4500mAh pozwolą na xviii minut lotu. Jest, ze to odrobinę, ale z pewnością basta na zarejestrowanie zbawiennego materiału. Istnieje również możliwość kupienia drona w opcji spośród akumulatorem o objętości 5700mAh, który bezspornie wydłuży czas ściągania urządzenia w powietrzu.

Opcjonalnie możemy dokupić urządzenie oferujące straming live w klasy 1080p. Warto także nadmienić, że sama kamera jest demontowalna dzięki czemu później będzie można ją zastąpić bardziej wprawnym modułem.

Cena urządzenia w opcji schematycznej to 2, 889 $. Za komplet z dwoma kontrolerami dopłacimy dodatkowo pięćset $. Polskiej daniny na razie nie możemy.